afyon-src-belgesi
Emmioğlu Grup

Hakkımızda

1975 Yılında Mustafa PALTA’nın Afyonkarahisar Bolvadin ilçesinde Elektrik-Elektronik tamir atölyesi ile başladığı esnaf hayatında kısa sürede çevresinde sevilen ve saygı gören biri olarak takdir toplamıştır. Bu başarılı sürece tecrübesi doğrultusunda oğullarını da dâhil edip kurumsallaşarak Eğitim–Öğretim alanında hizmet etmeye karar vermiştir.

2006 yılında Mustafa PALTA ve Oğulları Ziya PALTA, Sait PALTA, Mehmet PALTA EMMİOĞLU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI ELEKT. VE ELEKT. SAN. VE TİC. LTD. şirketini kurarak ÖZEL EMMİOĞLU SÜRÜCÜ KURSU ile kurumsal bir yapı olarak Afyonkarahisar’da hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılında Bolvadin Şubesi ve Emirdağ Şubesi 2019 yılında Erenler Şubesini açarak sürücü kursu faaliyet alanı Afyonkarahisar ilçelerine dağılmıştır.

Kurumum bünyesine 2018 yılında SRC Kursu eklenerek hizmet alanını genişlemiştir. Daha sonra 2018 de EGE ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMU eklenerek Özel Güvenlik Eğitimi alanında başarılı bir giriş yapılmıştır.2019 PSİKOTEKNİK TEST MERKEZİ açılarak EMMİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Hâlihazırda tüm faaliyet kollarında başarılı çalışmalar ile özel Öğretim sektöründe örnek bir kurum haline gelmiştir.

Rakamlarla

Emmioğlu Grup

30
Eğitmen
5900
Eğitim Dakikası
10
YIL TECRÜBE
20000
VERİLEN BELGE
Emmioğlu Grup

KURUCULARIMIZ

MUSTAFA PALTA

(1950-2019) EMMİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI onursal kurucu üyesi. Saygı ve Özlem ile anıyoruz.

ZİYA PALTA

EMMİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi.

SAİT PALTA

EMMİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi.

MEHMET PALTA

EMMİOĞLU EĞİTİM KURUMLARI Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi.